לייעוץ משפטי מקצועי צרו קשר

  אודותינו

  משרד עורכי הדין שרונה מרגי, הינו משרד בוטיק העוסק בתחום דיני העבודה, לרבדיו השונים והרחבים.

  בראש המשרד עומדת עו"ד שרונה מרגי, העוסקת בתחום זה מזה כ-20 שנים. עו"ד מרגי עסקה בתחילה דרכה כחשבת שכר ומנהלת חשבונות ובמסגרת עיסוקה בתחומים אלו היא רכשה ניסיון רב בדיני עבודה. ייחודו של המשרד הוא שלצד השירותים המשפטיים משרדנו מבצע ביקורות שכר, ניתוח תלושי שכר וחישוב עלויות עובדים לצורך הפקת מכרזים. לאורך שנות עבודתה ייצגה עו"ד מרגי, עובדים ומעסיקים, בסוגיות שונות הקשורות לדיני עבודה, בבתי הדין במחוזות השונים. לזכות המשרד נזקפות הצלחות רבות בייצוג עובדים והן הצלחות בייצוג מעסיקים.

  צוות המשרד והעומדת בראשו מקפיד להתעדכן מעת לעת בכל החדש בתחום ענף זה, תוך השתתפות בכנסים והשתלמויות מקצועיות וכן עדכון שוטף בחקיקה ופסיקת בתי הדין לעבודה. מומחיות המשרד בתחום זה, הנה מעצם עיסוקו הייחודי בתחום זה וכן מניסיון רב שנים בניהול תביעות, מו"מ והליכי גישור.

  בין השירותים הניתנים במשרדנו ניתן למנות:

  • ייעוץ משפטי בתשלום לעובדים ולמעסיקים.
  • מתן חוות דעת בתחום דיני עבודה.
  • מענה לביקורות שכר.
  • ניתוח תלושי שכר.
  • בניית חוזי עבודה מורכבים.
  • תביעות כספיות בדיני עבודה.
  • ייצוג והופעות בבתי הדין לעבודה.
  • ייצוג בהליכי ערעור בבית הדין הארצי לעבודה.
  • ייצוג מתלוננות ומתלוננים בנוגע לתביעות הטרדה מינית בעבודה.
  • ליווי בהליכי שימוע – ייצוג עובדים ומעסיקים.
  • ייצוג בפני הממונה על עבודת נשים – משרד הכלכלה – בקשות להיתר לפיטורים.

  אנו דוגלים בשירות וליווי אישי של כל לקוח לאורך התהליך מתחילתו ועד סופו, עד לקבלת התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו.

  למה לבחור במשרד עורכת דין שרונה אובגש מרגי

  יחס אישי

  זמינות גבוהה

  ניסיון רב שנים

  ייעוץ מקצועי

  אמינות

  ליווי צמוד

  לייעוץ משפטי מקצועי צרו קשר

   5 פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם בבחירת עורך דין דיני עבודה מומלץ:

   • תחום התמחות – התחום המשפטי מורכב מאינספור ענפים ותחומים שונים ועורך דין אינו יכול להתמחות בכל התחומים. בדרך כלל, עורך דין יתמחה בענף או שניים ומשרד עורכי הדין יתמחה גם הוא בתחום אחד עד שלושה תחומים עיקריים. ודאו שאחד התחומים הללו הוא תחום דיני עבודה.
   • ניסיון – חשוב לעבוד מול עורכי דין מנוסים ומקצועיים שטיפלו כבר בכמה וכמה תיקים בתחום דיני העבודה. הניסיון שלהם יבוא לידי ביטוי במידה רבה בתיק שלכם.
   • המלצות – בכל תחום ועבור כל איש מקצוע מוטב לבדוק המלצות ולקרוא ביקורות.
   • כימיה – לאחר שיחה ו/או פגישה עם עורך הדין, תדעו אם אתם מרגישים בנוח לשוחח עמו ולאפשר לו לייצג אתכם. אם יש תחושה טובה בעבודה עמו ואם יש הרגשה טובה שהוא הולך לייצג אתכם כראוי.
   • אמונה – בסופו של דבר עורך הדין יכול לבחון במהירות את המקרה שלכם ולעדכן אתכם שאין לכם קייס או סיכוי גבוה להצליח. אתם רוצים לצידכם עורכי דין שיאמינו בכם ובקייס שלכם וילכו אתכם עד הסוף.

   בחירת עורך דין דיני עבודה מומלץ

   כדי להתקדם בהליך תביעה מול מעסיק או ארגון מסוים צריך להתלוות אל עורך דין דיני עבודה מומלץ, מקצועי ומנוסה שילווה אתכם בהליך, ייעץ וידריך אתכם לכל אורכו. כמו כן עורך הדין ייצג אתכם מול הערכאות המשפטיות השונות, מול הגוף הנתבע ובא כוחו ועוד.

   עורך דין דיני עבודה מומלץ

   כאשר אדם מרגיש שנפגעו זכויותיו ממעסיקו או במקום העבודה שלו אל לאותו אדם להישאר אדיש לכך או לתת למעסיק, גדול ככל שיהיה, לעשות את מה שהוא עושה. אם הוא עושה את זה לכם ייתכן והוא פוגע גם בעובדים אחרים וכי לא לכל אחד יש האומץ לקום ולעשות מעשה. עליכם להגן על עצמכם ועל זכויותיכם אחרת אלה יפגעו לאורך שנים ומי שיפסיד מזה הם רק אתם. תחום דיני העבודה הוא תחום רחב ידיים, דינים שונים ואפילו מסגרות משפט שונות אולם כל משפט מתחיל מנקודת המוצא שבה נבחנים יחסיהם של הצד התובע מול הגוף/בית העסק. הזכויות והחוקים מגינים על עובדים ומעסיקים, כאשר מתקיימים בין הצדדים יחסים של עובד ומעביד. לא כל אדם נחשב לעובד ולכן תחילה יהיה להגדיר אם אותו אדם נחשב לעובד.

   משרד עורך דין עבודה

   דיני עבודה הוא התחום המשפטי העוסק בחובות ובזכויות של עובדים ומעבידים, בכל הקשור להסכמים קיבוציים, הסכמים אישיים ועוד. תחום זה נשען רבות על פסיקת בג"צ ובית הדין לעבודה. כמו כן משפט בנושא דיני עבודה מסדיר בתחילת בעיקר את היחסים שבין עובד למעביד שכן נקודת המוצא של משפט בנושא עבודה, הוא בהתקיים מערכת יחסית של עובד מעביד.

   סוגיות שונות בהן עוסק עורך דין עבודה:

   משרד עורכי הדין שרונה מרגי, העוסק כבר מעל 2 עשורים בתחום דיני העבודה, עוסק במגוון סוגיות משפטיות בתחום: הטרדות מיניות בעבודה, פיצויי פיטורין והתפטרות, ביטוחים פנסיוניים וקרנות השתלמות, עובדים זרים, סודות מסחריים, הרעת תנאים בעבודה, הלנת שכר, פיטורין שלא כדין ועוד. ישנן סוגיות שונות ומגוונות וכל תיק כמובן נבחן לגופו. אנו מציעים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לכל אורך ההליך.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין